Friday, October 16, 2015

Ehk näkkab... või mitte.

Eelmisel nädalavahetusel käisime Lätis Dassu ja Noraga. Muidu oli kõik supertore ja maja, kus me olime oli ka meeeletult kena, armas ja hubane, ainult näitusekohtunikud sattusid veidi omamoodi. Esimesel päeval oli kohtunikuks, minujaoks veidi liiga sõbralik, tädi Rootsist. Kes tuli, teretas, ütles, et väga meeldiv, et ma tulin ja soovis edu. Võttis siis Dassul küljenahast kinni ja ütles, et seda on küll liiga palju (???)... midaiganes... tore tõesti.
Teisel päeval lootsin, et noh, EHK on parem... aga eiei, väideti, et koertel on TOO MUCH WEIGHT, üleühe põhimõtteliselt olid siis sellise kirjeldusega - seekord ei saa küll mitte kuidagi nõustuda, aga mis seal ikka, eks päevad polegi vennad.

Kolmapäevast sain Dassu ja Tsuumi jälle kokku lasta, Tsuumil oli nimelt täpselt Läti nv tippaeg ja jooksuka pärast ta kaasa ka ei saanud, olen küll üsna kindel, et tema oleks oma serdi sealt küll noppinud, aga noh, eks siis järgmisel aastal. Eile tegime koertega trenni, harjutasin Dassut kolmapäeval aias faasaniga, läks päris kenasti, eile lubasin tal lausa metsas kaugelt otsida ja tuua - tõi kenasti kätte, ei jooksnud minema, ega hakanud lollitama, tegime jälge ka - jänes jõudis samuti turvaliselt minuni. Sel korral teeme katsel küll dummyga, aga kui trennid nii edasi lähevad, siis tahaksin järgmisel aastal kindlasti lindudega proovida - kiirus ja töötahe on ju hoopis teised!!! SÄH kõigile, kes ütlesid, et see koer küll kunagi lindu ei võta, see koer kunagi ei tööta - böö!!! saite nüüd!

Illustreerimiseks mõned pildid ka, Norast lisasin ka ühe pildi, sest see on lihtsalt nii ilus, nädalavahetusel oleme Tsuumi ja Noraga Rakveres, Tsumm on peale jooksu ehk veidi ümar, aga eks me näe - esimene võimalus Eesti serti võtta, loodame, et ehk näkkab! :P

No comments:

Post a Comment